Andrzej Kopiczyński nie rozpoznaje już nawet rodziny

Kilde. se.pl

Se.pl rozrywka gwiazdyTRAGEDIA Czterdziestolatka. Andrzej Kopiczyński nie rozpoznaje już nawet rodziny

TRAGEDIA Czterdziestolatka. Andrzej Kopiczyński nie rozpoznaje już nawet rodziny

andrzej-kopiczynski
Na tę straszną chorobę nie ma rady. Niestety, cierpi na nią Andrzej Kopiczyński (81 l.), niezapomniany Stefan Karwowski z serialu «Czterdziestolatek». Wspaniały aktor ma ogromne problemy z pamięcią. Nie rozpoznaje już nikogo. Trafił nawet do specjalnego ośrodka, w którym ma całodzienną opiekę.

Rok temu Kopiczyński wraz z innymi bohaterami «Czterdziestolatka» pojawił się na specjalnej imprezie zorganizowanej przez TVP Seriale. To był ostatni raz, kiedy mogliśmy oglądać go publicznie. Już wtedy aktor miał problemy z pamięcią i słuchem. Żona aktora Monika Dzienisiewicz (76 l.) nie dopuszczała jednak do siebie myśli, że przyczyną może być choroba Alzheimera.

– Ma problemy ze słuchem i z pamięcią, już nie udziela wywiadów. Nie, nie ma choroby Alzhei-mera – mówiła.

Ale niestety ta straszna choroba dopadła pana Andrzeja.

– Andrzej traci pamięć. Z każdym dniem jest coraz gorzej. On ma alzheimera. Cóż jeszcze mogę powiedzieć… – zawiesza głos bliska znajoma Kopiczyńskiego. – Choroba postępuje i chyba nie ma już żadnej nadziei na poprawę – dodaje po chwili.

Zobacz: Powstaje nowy Czterdziestolatek ale tylko w radiu ZDJĘCIA

A jeszcze nie tak dawno aktor widywany był w Lesie Kabackim, gdzie uwielbiał spędzać wolny czas. Postępująca choroba wykluczyła go jednak z życia. Aby pan Andrzej miał jak najlepszą opiekę, rodzina zdecydowała się oddać go pod opiekę specjalistów.

– Aktualnie Andrzej przebywa w specjalnym ośrodku. W Skolimowie nie chcieli go przyjąć, ponieważ nie zajmują się osobami chorymi na alzheimera – dodaje nasza rozmówczyni.

Stan, w jakim znajduje się Kopiczyński, oznacza jedno – do realizacji dalszych przygód Stefana Karwowskiego nie dojdzie, chociaż taką wolę niejednokrotnie wyrażał reżyser Jerzy Gruza (83 l.).

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: