To ona jest prawdziwą matką Putina?! —- PUTINS MOR?

09.05.2015 12:34 aktualizacja: 09.05.2015 12:36

Nowe fakty

To ona jest prawdziwą matką Putina?!

Wiera Putina mieszka w Gruzji

Sensacyjne informacje na temat Rosjanki, która twierdzi, że jest biologiczną matką Władimira Putina, publikuje niemiecki tygodnik «Die Zeit».

W biednej wiosce Meteczi, położonej o godzinę jazdy samochodem stolicy Gruzji Tbilisi, mieszka kobieta, która twierdzi, że jest biologiczną matką obecnego prezydenta Rosji Władmira Putina (63 l.) – pisze w najnowszym wydaniu liberalny niemiecki tygodnik «Die Zeit». Jego dziennikarz dotarł do kobiety, a ujawnione przez niego nowe informacje o rzekomej matce Putina są sensacyjne.

Sama sprawa nie jest nowa. Już od kilku lat pisano, również w «Fakcie», o losach Wiery Putiny (89 l.). Przypomnijmy, że utrzymuje ona, iż Putin jest jej dzieckiem z nieślubnego związku z żonatym mężczyzną. Urodził się, wg kobiety, 7 października 1950 r., dwa lata wcześniej niż podaje to oficjalna biografia Putina, w której jako jego rodziców wymienia się małżeństwo z ówczesnego Leningradu (dzisiejszego Petersburga). Wg Wiery, Putin trafił do rodziny zastępczej po jej ślubie, gdyż jej mąż nie chciał utrzymywać nie swojego chłopaka.

Kiedy po raz pierwszy zrobiło się głośno o Wierze Putinie, oświadczyła, że gotowa jest poddać się testom DNA, by potwierdzić swoje rewelacje. «Die Zeit» ujawnia, że kilka lat temu rzeczywiście zjawili się u Wiery ludzie podający się za milicjantów i pielęgniarkę. Pobrali od niej krew. – Dlaczego jednak do dziś nie ujawniono wyników testów? – pyta w rozmowie z «Die Zeit» córka Wiery Luba. – Ale w zasadzie do niczego nie są potrzebne. Tutaj nikt nie ma wątpliwości, że Władimir jest synem mojej matki – dorzuca Luba. W domu Wiery, dodają wspólnie córka i matka, zjawiały się dziwne typy. – Na pewno byli z rosyjskich tajnych służb – mówią zgodnie obie kobiety. – Zakazali mamie rozmawiać z dziennikarzami – wyjaśnia Luba. Stara Rosjanka, nie posłuchała jak widać zakazu.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: