Moskva: Da personalsjefen ville ha lønn banka sjefen henne opp

24.02.2016 10:30, aktualizacja: 24.02.2016 10:34

Szef brutalnie pobił Julię na oczach personelu

Szef skatował Julię na oczach personelu
Szef luksusowego atelier dotkliwie pobił swoją pracownicę, a po chwili ją zwolnił. Foto: LifeNews

Szef luksusowego atelier najpierw zwolnił pracownicę, a gdy upomniała się o wypłatę, dotkliwie ją pobił. Następnie Antonio Palacios Fernandez wyrzucił Julię na ulicę. Poturbowanej kobiecie pomogli koledzy z pracy. Teraz Rosjanka zamierza dochodzić sprawiedliwości przed sądem.

W ekskluzywnej moskiewskiej pracowni mody od dawna dzieją się dziwne rzeczy. Jednak dopiero teraz byli pracownicy zebrali się na odwagę, by opowiedzieć o groźbach, pobiciach czy oszustwach. Właścicielem atelier jest Włoch Antonio Palacios Fernandez. Z usług jego studia korzystają najbogatsi Rosjanie.

Julia Zelenskaja pracowała w atelier na stanowisku PR menadżera i miała częste kontakty z klientami, którzy niejednokrotnie skarżyli się na nieprawidłowo wykonane zlecenia. Pewnego dnia szef był wyjątkowo zdenerwowany, właśnie wtedy zawiadomił dziewczynę o zwolnieniu. Kiedy Julia zapytał o pensję za ubiegły miesiąc, Fernandez zrzucił ją ze schodów, a następnie zaczął dusić. Wszystko odbywało się na oczach u zszokowanych pracowników. Według poszkodowanej, każdy z nich bał się o pracę, dlatego nie odważyli się zareagować.

Pobita i obolała Julia została wyrzucona na ulicę. Chociaż było zimno, szef nie pozwolił jej zabrać nawet okrycia. Dopiero po czasie koledzy z pracy wnieśli ją do środka.

Julia zapowiada, że będzie walczyć z byłym pracodawcą. Na pewno pomogą jej w tym byli koledzy z pracy. Na policję ciągle zgłaszają się nowe osoby, które padły ofiarą Antonio i zamierzają zeznawać

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: