Niemcy wydalają 100 tys. imigrantów Merkel skal kaste ut 100000 før nyttår

Imigranci_Merkel.jpg

imigranci_merkel
Niemcy wydalają 100 tys. imigrantów! Merkel: „Użyjcie wobec nich siły!”
Dział: Społeczeństwo | 26 listopada 2016
Angela Merkel zaskoczyła wszystkich, wykonując w sprawie imigrantów zwrot o 180 stopni.
Do końca tego roku z Niemiec wyjedzie 100 tys. imigrantów – zapowiedziała kanclerz Angela Merkel występując w piątek na konferencji z udziałem konserwatywnych deputowanych w Neumünster.
Według niej, 60 tys. imigrantów wróci do swoich krajów dobrowolnie w ramach programów przesiedleńczych, a pozostałe 40 tys. zostanie deportowane. Merkel wezwała urzędników, żeby nie przyznawali statusu uchodźcy imigrantom, którzy powinni zostać deportowani, gdyż są oni wtedy o wiele mniej skłonni wyjechać z Niemiec.

Zażądała też, żeby władze lokalne – jeśli trzeba – stosowały siłę, aby deportować imigrantów. „Jeśli nie będziecie stosować siły, to imigranci będą mówić: „Nie ma sensu, żebym wyjechał dobrowolnie, gdyż władze i tak nie są w stanie mnie wydalić” – ostrzegła niemiecka kanclerz.
W Wielkiej Brytanii chłopcy mogą przychodzić do szkoły w spódniczkach
W Wielkiej Brytanii chłopcy mogą przychodzić do szkoły w spódniczkach
…Zobacz »
Merkel podkreśliła też, że Niemcy mogą przyjmować tylko uchodźców z krajów ogarniętych wojną, a nie imigrantów ekonomicznych. „Nie może być tak, że wszyscy młodzi ludzie z Afganistanu przyjadą do Niemiec” – przyznała.

Ocenia się, że w ciągu ostatniego półtora roku ok. 215 tys. imigrantów dostało odmowę pobytu w Niemczech. Przypomnijmy, że przyjechało ich w tym czasie ok. 1,5 mln. Głównym uzasadnieniem odmowy jest właśnie fakt, że przybyli z państw, w których nie ma wojny.
Zdaniem obserwatorów, widać wyraźnie, że Angela Merkel zamierza na dobre porzucić swoją politykę „totalnie otwartych drzwi” dla imigrantów, zaniepokojona spadającym poparciem dla rządzącej partii CDU/CSU w wyborach lokalnych.

Masowe doniesienia o przestępstwach dokonywanych przez imigrantów oraz informacje, że niemiecki system socjalny nie jest już w stanie ich udźwignąć, najwyraźniej w końcu otrzeźwiły trochę panią kanclerz. Czytaj: Liczba imigrantów biorących zasiłki podwoiła się! Nie pracują. Ile udźwignie niemiecki socjal?
Amerykanie opracowali metodę otrzymywania ropy z fekaliów! Przyszłość ludzkości to g…?
Amerykanie opracowali metodę otrzymywania ropy z fekaliów! Przyszłość ludzkości to g…?
…Zobacz »
Przypomnijmy, że kilka dni temu zapowiedziała ona, iż zamierza po raz 4-ty ubiegać się o stanowisko kanclerza w przyszłorocznych wyborach do Bundestagu. Zobacz, jakie ma obecnie szanse.

Niemcy wydalają 100 tys. imigrantów! Merkel: „Użyjcie wobec nich siły!”

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: