Rosja grozi NATO ATOMEM! Putin truer Nato med Atom.

   Disse alarmerende ord falt sammen med de polske-britiske snakk om å sende til landet vårt britiske tropper  erklærte statsministeren Theresa May (60år)

WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA

Se.pl wiadomości ŚwiatRosja grozi NATO ATOMEM!

Rosja grozi NATO ATOMEM!

28.11.2016, godz. 12:48

Putin zbroi się na Polskę
Putin zbroi się na Polskę foto: EAST NEWS

Groźby Rosji wobec państw NATO! Po tym, jak Wielka Brytania zobowiązała się umieścić swoich żołnierzy przy polskiej granicy z Kaliningradem, rosyjskie władze ostrzegają przed użyciem wobec NATO broni atomowej.

-Wymierzymy naszą broń, także tę atomową, w każdą część terytorium sojuszu, która będzie stanowić dla nas zagrożenie, bez względu na to, gdzie to terytorium się znajduje! – powiedział rosyjski senator Frank Klincewicz. – Odpowiemy na agresywne akcje NATO (…) w sposób jasny i surowy – dodał polityk. Niestety, jak się okazało, nie była to tylko subiektywna opinia jednego senatora. Do jego głosu dołączył bowiem szybko rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow (49 l.).

ZOBACZ TEŻ: Trump stawia na przyjaciela Putina

– Nasi prawodawcy mają prawo do tej opinii, reagując na wydarzenia międzynarodowe, ekspansji NATO i jego militarnej infrastruktury w kierunku rosyjskich granic. To sprawia, że stanowisko to jest zrozumiałe – oświadczył Pieskow, nie odcinając się od gróźb Klincewicza. Te niepokojące słowa zbiegły się w czasie z rozmowami polsko-brytyjskimi na temat wysłania do naszego kraju angielskich oddziałów i zadeklarowaniem przez premier Theresę May (60 l.) chęci wzmocnienia naszego sojuszu.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: