MICHAEL SCHUMACHERSCHUMACHER KEEP FIGHTING VANESSA LOW

Schumacher Hold Fighting ‘familie besluttet å gi paraolimpijce Vanessa lav  som i siste OL vant gull i lengdehopp og sølv i sprint på 100 meter. Den Tyske kvinnen i alderen 15 mistet begge beina i en bilulykke, men ga ikke opp og klarte å nå toppen. – Dette imponerte fam.

Michael selv sliter med og komme opp av sengen i i huset han bor i i Sveits

FAKT24.PL Sport Inne sporty Michael Schumacher byłby dumny. Rodzina przyznała MICHAEL SCHUMACHERSCHUMACHER KEEP FIGHTING VANESSA LOW
NASTĘPNE ARTYKUŁY:

Michael Schumacher wciąż nie odzyskał pełnej sprawności. Stan mistrza jest wielką zagadką, ale wiadomo, że wciąż walczy o powrót do zdrowia w swojej szwajcarskiej rezydencji. Rodzina sportowca robi jednak wszystko, żeby fani o nim nie zapomnieli. Założona przez nich fundacja właśnie wręczyła pierwszą nagrodę «Schumacher Keep Fighting» wybitnej paraolimpijce Vanessie Low.

Michael Schumacher byłby dumny, gdyby mógł zobaczyć to na własne oczy! Rodzina mistrza, za pośrednictwem założonej jakiś czas temu fundacji «Keep Fighting Never Give Up», przyznała właśnie pierwszą nagrodę, która ma być wręczana wyjątkowym sportowcom przezwyciężającym kolejne problemy i nie poddającym się w walce o marzenia.

Pierwsze wyróżnienie nazwane «Schumacher Keep Fighting» rodzina postanowiła przyznać paraolimpijce Vanessie Low, która na niedawnych igrzyskach zdobyła złoto w skoku w dal i srebro w sprincie na 100 metrów. Niemka w wieku 15 lat straciła obie nogi w wyniku wypadku samochodowego, ale nie poddała się i udało jej się dotrzeć na szczyt. – Ta imponująca sportsmenka uosabia i przekazuje wartości, które ta nagroda ma promować, czyli nigdy się nie poddawaj. Pomimo niepowodzeń Vanessa pozytywnie stworzyła swoją przyszłość – Ta imponująca sportsmenka uosabia i przekazuje wartości, które ta nagroda ma promować, czyli to, żeby nigdy się nie poddać. Pomimo problemów Vanessa stworzyła swoją przyszłość pozytywnie – powiedziała rzeczniczka Schumachera, Sabine Kehm.

Głos w sprawie nagrody zabrała też oczywiście sama tryumfatorka. – Bardzo podziwiam rodzinę Schumacherów. Jestem szczęśliwa, że dzięki tej nagrodzie mogę szerzyć wartości, które reprezentuje fundacja . Byłam zaskoczona, że to ja zostałam uhonorowana, ale też bardzo dumna, że to mnie wybrano – wyznała Vanessa Low.

Michael Schumacher niestety wciąż nie może się jednak cieszyć obecnością przy wręczaniu nagrody czy rozmową ze zwyciężczynią. Rodzina bardzo strzeże wszystkich informacji o jego stanie zdrowia, ale niezmienny pozostaje fakt, że niemiecki mistrz wciąż nie może ruszyć się z łóżka, nie mówiąc już o opuszczeniu rezydencji, w której trwa jego leczenie.

http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/michael-schumacher-bylby-dumny-rodzina-przyznala-nagrode-vanessie-low/7m6fj24

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: