Muligens Russisk spionfly styrtet i Polen

Tirsdag 29. august krasjet et uidentifisert objekt omtrent 30 kilometer fra den russiske grensen nær Ketrzyn flyet var ubemannet .

FLYET SOM STYRTET I KETRZYN BLIR NO UNDERSØKT AV EKSPERTER .

 

data=f5NvhF-OMTyKzMLO43zFhNwxg9MEpM14MwG9j-bNg0IRDYL3VxioMTE-AmQVzUz6Co3PtOUlsCqGAbEY6xQz5xwryz9jQlKXwV-26C_BmYKS5n9Nt0yOxsjY3gxR7iIWP3xigG9iu2gcfSwiUZSJDA7HS2mrqJOZP0KsA5wfgFw8RaThSbgixuhyQKot10a4XCdNczHufpIw1bC9VfFueA.png

WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Rosyjski samolot SZPIEGOWSKI rozbił się koło Kętrzyna? Służby badają niezidentyfikowany obiekt

Rosyjski samolot SZPIEGOWSKI rozbił się koło Kętrzyna? Służby badają niezidentyfikowany obiekt

31.08.2017, godz. 15:17

Samolot bezzałogowy
foto: SE/EAST NEWS

We wtorek 29 sierpnia niezidentyfikowany obiekt rozbił się około 30 kilometrów od rosyjskiej granicy w okolicach Kętrzyna w województwie warmińsko-mazurskiem. RMF FM podało informację, że jedna z głównych wersji rozpatrywanych przez prokuraturę to możliwość, że obiekt może być rosyjskim bezzałogowym samolotem szpiegowskim. Z początku myślano, że jest to dron.

W okolicach Kętrzyna, niedaleko granicy rosyjskiej, rozbił się tajemniczy latający obiekt. Jak poinformował portal RMF FM, obiekt wcale nie był zwykłym dronem, jak z początku zakładano, a niewielkim samolotem bezzałogowym. Dziennikarze portalu ustalili, że na poszyciu maszyny znajdowały się oznaczenia w języku rosyjskim. Jednak na tę chwilę służby nie potwierdzają tej hipotezy. Śledczy biorą pod uwagę wiele wersji tego, co mogło się stać. Jedną z nich jest prowokacja. Takie domysły biorą się stąd, że kilkadziesiąt kilometrów od miejsca, w którym spadł dron, stacjonują amerykańscy żołnierze. Ponadto, w Rosji i na Białorusi trwają przygotowania do manwrów Zapad 2017. Niewykluczone też, że latający obiekt należał do przemytników. Bezzałogowa maszyna jest w tym momencie badana przez ekspertów.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/rosyjski-samolot-szpiegowski-rozbil-sie-kolo-ketrzyna-sluzby-badaja-niezidentyfikowany-obiekt_1015647.html

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: