Elżbieta II og Kamila Parker Bowles skeptisk til Meghan Markle

Hun kan ha skapt problemer i forholdet med og si at hun og Harry er kjærester

Meghan Markle og Prince Harry har vært et par i nesten et år nå. Selv om de i utgangspunktet ikke ville avsløre sine følelser, skjuler de nå ikke denne kjærligheten. Meghan Markle bestemte seg selv for å fortelle om Harry  i et intervju med en av de prestisjetunge magasinene. Det viser seg imidlertid at dette trekket kunne ha skadet henne mer en å hjelpe henne.

Meghan Markle i książę Harry od niemal roku są parą. Choć początkowo nie chcieli ujawniać się ze swoim uczuciem, teraz nie kryją tej miłości. Meghan Markle zdecydowała się nawet opowiedzieć o niej w wywiadzie dla jednego z prestiżowych magazynów. Okazuje się jednak, że ten ruch mógł jej bardziej zaszkodzić nić pomóc.

Meghan Markle to gwiazda serialu «Suits». Gdy okazało się, że dziewczyna spotyka się z księciem Harrym, nie wszyscy byli z tego powodu zadowoleni. Pojawił się głosy, że brytyjska rodzina królewska jest sceptycznie nastawiona do tego związku. Meghan Markle jest bowiem rozwódką. W dodatku niedawno jej brat został aresztowany podczas kłótni z partnerką. Brytyjskie media spekulowały, że królowa Elżbieta II oraz Kamila Parker Bowles zrobią wszystko, aby Meghan Markle nie została członkiem rodziny królewskiej.

 

Być może dlatego ukochana księcia Harry’egozdecydowała się udzielić obszernego wywiadu dla «Vanity Fair». Złośliwi twierdzą, że aktorka chciała w ten sposób ocieplić swój wizerunek. Meghan Markle opowiedziała w nim między innymi o swojej wielkiej miłości do wnuka królowej Elżbiety II. Okazuje się jednak, że ten ruch mógł jej poważnie zaszkodzić. Tak twierdzą przynajmniej biografowie rodziny królewskiej. Według nich, Meghan Markle nie powinna ujawniać szczegółów dotyczących jej relacji z księciem Harrym. – Dla niej mówienie takich rzeczy jest zupełnie normalne. Ale dla Pałacu jest to niedopuszczalne. Być może dałaby radę kiedyś odnaleźć się w monarchii, ale póki co powinna ugryźć się w język – stwierdziła Ingrid Seward, autorka wielu publikacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Czyżby Meghan Markle w ten sposób na zawsze odcięła sobie drogę do serca królowej Elżbiety II?

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/meghan-markle-wywiad-dla-vanity-fair-jej-zaszkodzil/ph2lygb

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: