Maddie Ytterligere £ 154 000 fra den britiske regjeringen for å fortsette undersøkelsen til mars neste år

Det er mulig at den plutselige vendingen i undersøkelsen vil bringe oss nærmere for å oppdage sannheten om Maddie forsvinning  Etterforskerne mottok ytterligere £ 154 000 fra den britiske regjeringen for å fortsette undersøkelsen til mars neste år. Fire detektiver håndterer saken.

 

Maddie zaginęła w maju 2007 r. Miała wtedy 3 latka. Razem z rodzicami i dwojgiem młodszego rodzeństwa przebywała na wakacjach w Praia de Luz w Portugalii. Tego dnia dzieci zasnęły w pokoju hotelowym, a rodzice poszli na obiad. Kate and Gerry McCann przysięgają, że nigdy nie przestaną szukać córki, która miałaby teraz 14 lat. – Nigdy się nie poddamy i damy z siebie wszystko, żeby przeżyć życie najlepiej jak się da – mówi Kate.

Możliwe, że nagły zwrot, jaki nastąpił w śledztwie, przybliży nas do odkrycia prawdy o zaginięciu Maddie. Jak mówi anonimowy informator, poszukiwana obecnie osoba może być kluczem do rozwiązania zagadki zaginięcia dziecka. Śledczy otrzymali od brytyjskiego rządu dodatkowe 154 000 funtów na kontynuowanie dochodzenia do marca przyszłego roku. Sprawą zajmuje się czterech detektywów.

Operacja Folwark (ang. Operation Grange) rozpoczęła się w 2011 r. po tym, jak władze Portugalii w 2008 r. odłożyły sprawę zaginięcia Maddie na półkę. Do tej pory zgłoszono ponad 8 tys. przypadków zauważenia małej Brytyjki. Najbardziej prawdopodobny miał miejsce w Amsterdamie, w 2008 r. Sklepikarka, Anna Maria Stam powiedziała policji, że 3- lub 4-letnia dziewczynka podobna do Madeleine powiedziała jej, że jest z «obcym człowiekiem», który «zabrał ją od mamusi». Nie wiadomo, dlaczego nie zareagowała.

/

Reklamer

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: