Niewiele brakowało, a w norweskim Hoyanger doszłoby do tragedii NÅ OGSÅ I POLSKE AVISER

Wstrząsające nagranie. Dziecko wbiegło przed pędzącego tira

Niewiele brakowało, a w norweskim Hoyanger doszłoby do tragedii. Przebiegający przez ulicę chłopiec omal nie wylądował pod kołami ciężarówki. Olbrzymi pojazd zatrzymał się zaledwie centymetry od dziecka. Mrożące krew w żyłach sceny zarejestrowała samochodowa kamera.

Wstrząsające nagranie. Dziecko wbiegło przed pędzącego tira

Wstrząsające nagranie. Dziecko wbiegło przed pędzącego tira

2ZOBACZ ZDJĘCIA
Wstrząsające nagranie. Dziecko wbiegło przed pędzącego tira You Tube

To nagranie przyprawia o szybsze bicie serca. Powstało 19 czerwca w miejscowości Høyanger w Norwegii. Widać na nim autobus, z którego wysiada kilkoro dzieci. Dwoje z nich próbuje przedostać się na drugą stronę ulicy. Dziewczynka w ostatniej chwili się zatrzymuje, chłopiec wbiega tuż przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Cudem nie ląduje pod kołami tira. Olbrzymi pojazd zatrzymuje się centymetry od niego.

https://www.youtube.com/embed/cJ4qhLNYKf4","vimeo_id":"0","html":"https://www.youtube.com/embed/cJ4qhLNYKf4"}}» data-run-module-isrun=»1″>

Wstrząsające sceny nagrała kamera, umieszczona w jadącej za autobusem ciężarówce. – Wiem, jak to mogło się skończyć, ale nic nie mogłem zrobić – powiedział jej kierowca, Bjørn Kyrkjebø. – Dostrzegłem wyłaniającego się zza autobusu tira. Jechał z dużą prędkością. Mrugnąłem światłami i zatrąbiłem, by ostrzec tych młodych ludzi – tłumaczył. Dodał, że patrzył na to wszystko z przerażeniem.

Bjørn Kyrkjebø stwierdził, że opublikował nagranie, by uświadomić inne dzieci, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nich na drogach. Głos w sprawie zabrała firma, do której należy autobus, z którego wysiedli młodzi pasażerowie. Oświadczyła, że kierowca wysadził dzieci na zatwierdzonym przystanku. Wspomniała również, że prowadzi dochodzenie, które ma zapobiec „podobnym, niefortunnym zdarzeniom w przyszłości”.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: