Apotex billionaire Barry Sherman and his wife Honey found dead

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/ciala-malzenstwa-miliarderow-odnalezione-w-piwnicy-podejrzane-okolicznosci-smierci_1032546.html

Kanada, straż
foto: Super Express TV

Tajemnicza śmierć pary miliarderów w Kanadzie. W piwnicy luksusowego domu w Toronto znaleziono martwych Barry’ego i Honey Shermanów, właścicieli giganta przemysłu farmaceutycznego – koncernu Apotex. Zwłoki odnalazł agent nieruchomości.

 Ciała Shermanów w piątek odnalazł agent nieruchomości.Małżeństwo niedawno wystawiło ten dom za sprzedaż za 6,9 miliona dolarów kanadyjskich (5,4 mln amerykańskich). Jak stwierdził policjant David Hopkinson na specjalne zwołanej konferencji prasowej «okoliczności śmierci pary są podejrzane». Nie zdradził szczegółów, nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy na zwłokach znajdują się obrażenia. Podkreślił za to, że w domu nie ma śladów włamania.

Barry Sherman założył Apotex w 1974 roku, razem z dwoma kolegami. To obecnie największy kanadyjski koncern farmaceutyczny. Siłę i fortunę firmy zbudował na produkcji leków generycznych, czyli zamienników. Ostatnio magazyn «Canadian Business» umieścił Shermanów na 15. miejscu na liście najbogatszych Kanadyjczyków. Ich majątek oszacowano na 3,65 miliarda dolarów amerykańskich.

 

A huge story in Canada, especially in the health world. People who knew the Shermans are shocked and saddened. @Apotexbillionaire Barry Sherman and his wife Honey found dead https://www.thestar.com/news/gta/2017/12/15/police-investigating-deaths-at-apotex-founder-barry-shermans-mansion.html 

 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: