På søndag julaften på flyplassen i Bartow (Florida) var det en flyulykke. Fem personer omkom , inkludert piloten faren) og hans to døtre som var om bord.

Tragiczne wieści zza oceanu. W wigiliją niedzielę na lotnisku w Bartow (Floryda) doszło do katastrofy małego samolotu. W jej wyniku śmierć poniosło 5 osób, w tym pilotujący maszynę ojciec i jego dwie córki, które przebywały na pokładzie.

 

Dwusilnikowy samolot spadł przy końcu pasa startowego zaraz po starcie. Po uderzeniu w ziemię maszyna zapaliła się. Podczas wypadku panowała gęsta mgła, w której nie powinno się startować. Jak poinformował tamtejszy szeryf Grady Judge, wszyscy pasażerowie samolotu zginęli na miejscu.

 

.@PolkFire confirms four people died in this plane crash. We’re waiting on @PolkCoSheriff to tell us the names of the people who died. My heart goes out to their families. @BN9

Pilotem maszyny był 70-letni John Shannon, prawnik z Lakeland na Florydzie. Oprócz niego w katastrofie zginęły dwie jego córki, 24-letnia Olivia i 26-letnia Victoria, 27-letni zięć Peter Worthington Jr oraz przyjaciółka rodziny, 32-Krista Clayton. 32-latka osierociła dwójkę małych dzieci. Wszyscy lecieli do Key West, gdzie planowali spędzić dzień. Szeryf dodał: – Ofiary to ojciec, który pilotował maszynę, dwie córki, mąż jednej z nich oraz przyjaciółka rodziny. To ogromna tragedia, tym bardziej, że wydarzyła się w Wigilię. Podkreślił on, że nie było szans, by ktoś przeżył.

 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: