Ifølge informasjonen fra «Rzeczpospolita» planlegger Mick Jagger og de andre Stones en  konserttur til Polen. 2018

 Ifølge informasjonen fra «Rzeczpospolita» planlegger Mick Jagger og de andre Stones en  konserttur til Polen. Konserten skal finne sted i juni, men det er ingen detaljer tilgjengelig ennå. Det er ikke kjent når nøyaktig eller hvor musikerne skal utføre.

Det ville være deres femte gang dei vil være  i vårt land.

The Rolling Stones
The Rolling Stones wystąpią w Polsce?foto: EAST NEWS

The Rolling Stones w 2018 wystąpią w Polsce! Legendarny zespół planuje kolejną trasę koncertową, w ramach której zagrają również w Polsce. Kiedy odbędzie się koncert?

The Rolling Stones po raz kolejny wystąpią w Polsce? Z informacji podanych przez «Rzeczpospolitą» wynika, że Mick Jagger i pozostali Stonesi planują kolejną trasę koncertową, w ramach której przyjadą również nad Wisłę. Koncert ma się odbyć w czerwcu, ale na razie nieznane są szczegółowe informacje. Nie wiadomo, kiedy dokładnie ani gdzie wystąpią muzycy.

The Rolling Stones odbyli właśnie jesienno-zimową trasę koncertową. Przyniosła im ona 120 milionów dolarów dochodu. Tylko za dwa koncerty w Niemczech (Hamburgu i Monachium) zarobili 24 miliony dolarów. Bilety są drogie, podobnie jak sam zespół – w mediach mówi się, że za kncert trzeba im zapłacić 4 miliony dolarów.

Kiedy wystąpią w Polsce – dowiemy się wkrótce. Byłby to ich piąty występ w naszym kraju. Do legendy przeszedł koncert z 1967 roku w Sali Kongresowej w Warszawie. Na razie przypominamy, że w grudniu br. ukazał się specjalny album zespołu «On Air» z koncertowymi nagraniami.

Czytaj też: Mick Jagger ma kochankę młodszą o 44 lata

sonda

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: