Den Rumenske landslag trener banket opp hopper fordi

Treneren banket han opp fordi han mente han spiste for mye

Åpn link og se bilde og engelsk tekst

Trener reprezentacji katował skoczków. Wstrząsające zdjęcie

Wielki skandal w rumuńskich skokach narciarskich. Dziennik «Gazeta Sporturilori» i tamtejsi zawodnicy ujawnili, że trener znęcał się nad swoimi podopiecznymi. Na potwierdzenie zamieszczają makabryczne zdjęcie skatowanego skoczka i łapiące za serce wyznanie. W odpowiedzi na doniesienia skrzywdzonych zawodników… wyrzucono z kadry!

Iulian Pitea i Eduard Torok to jedni z najlepszych rumuńskich skoczków narciarskich. Obaj postanowili zaryzykować miejsca w kadrze i opisać do czego dochodziło podczas zgrupowań. Wyznania zawodników nakreślają makabryczny obraz tamtejszego sportu…

Największym antybohaterem całego skandalu jest trener Florin Spulbera. Mężczyzna miał w 2015 roku brutalnie pobić Piteę. – Pamiętam tylko, że uderzył mnie kilka razy w głowę, a potem popchnął na krawędź – powiedział skoczek narciarski. Powodem tej awantury miało być to, że chłopak zjadł zbyt dużo. – Eduard Torok wszedł i wrzasnął na niego. Trener zamknął się w pokoju. Prawdopodobnie zorientował się, co zrobił. Torok mnie sfotografował. Byłem cały we krwi. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, co działo się później – kontynuował Pitea.

Gdy skoczek zdecydował się donieść na trenera, pojawiły się naciski ze strony związku i obietnice. Ostatecznie wycofał skargę. Kolejne lata współpracy z tyranem skończyły się dla Pitey bulimią. Jak donosi, wymiotował wszystko co zjadł. Nawet siedem razy dziennie.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/afera-w-rumunskich-skokach-narciarskich-trener-skatowal-zawodnika/mfhcjpk

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: