Det går rykte om Sylvester Stallons død i sosiale media som ikke er tilfelle heldigvis.

Sylvester Stallone

«Sylvester Stallone nie żyje. Aktor zmarł dziś rano z powodu raka prostaty» – brzmią wpisy w mediach społecznościowych. Informacja bardzo szybko rozprzestrzenia się w internecie.

Sylvester Stallone padł ofiarą obrzydliwego żartu. W sieci pojawiły się informacje o śmieci aktora. Stallone miał odejść 18 lutego, w wyniku przegranej walki z nowotworem prostaty. Doniesienia te są całkowicie zmyślone! Fanów gwiazdora uspokajamy: filmowy Rocky Balboa żyje i ma się dobrze.

TO NIE PIERWSZY RAZ

We wrześniu 2016 roku po raz pierwszy ukazała się w mediach społecznościowych informacja o śmierci Sylvestra Stallone. Gwiazdor miał zostać znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Artykuł informujący o odejściu Stallone połączony był ze stroną internetową znaną z tworzenia i dzielenia się fałszywymi informacjami. Plotka ta powróciła po niemal 1,5 roku. Prawdopodobnie wywołał ją plakat promujący «Creed II» – kolejną odsłonę w serii filmów Rocky.

https://web.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fweb.facebook.com%2Fedgardaniel.torrealba.5%2Fposts%2F1804455579855675&width=500

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere like this: