Lech Wałęsa: mszczą się na mojej rodzinie

 

Barnebarnet til Lech Wałęsa  er  mistenkt for promille kjøring og kan risikere lang fengselstraff  . Walesa sier at de tar barnebarnet fordi de ikke kan ta han. Walesa har betalt ca.22000 kr i kausjon men aktor anker og gutten må være tre uker i forvaring.
Gutten er 21 år og småbarnsfar.
szczą się na mojej rodzinie

Były prezydent skomentował areszt swojego wnuka, 21-letniego Dominika. – PiS-owskie prokuratury i sądy mszczą się na mojej rodzinie, dlatego, że mnie nie mogą trafić – jak informuje Wirtualna Polska, skomentował Lech Wałęsa.
 

– Chłopak popełnił przestępstwo i musi za to odpowiedzieć, ale to młody gówniarz. Dopiero co został ojcem – bronił wnuka Wałęsa. – Kaucja została wpłacona i nie musiał dodatkowo zostać w areszcie.

Po zatrzymaniu wnuka Wałęsa wpłacił za niego 10 tysięcy złotych kaucji. Prokuratura złożyła jednak zażalenie, a sąd przychylił się i uznał, że oskarżony spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.

«Sąd odwoławczy uznał, że na obecnym etapie postępowania poręczenie majątkowe nie jest środkiem, który w należytym stopniu zabezpieczy jego tok. Sąd wskazał na grożącą podejrzanemu surową karę oraz obawę matactwa – bezprawnego wpływu na tok postępowania przygotowawczego» – możemy przeczytać w uzasadnieniu sądu.

Oskarżonemu grozi do ośmiu lat więzienia za «sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym». Miał on prowadzić po alkoholu, a badania po zatrzymaniu wykazały niecałe dwa promile alkoholu.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-mszcza-sie-na-mojej-rodzinie/e6wb6ep

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: